Referencie

Vždy som chcel, aby mali texty, ktoré budem používať pri komunikácii, jednotnú formu, aby nepôsobili príliš zložito, ale naopak, rozvíjali v čitateľovi záujem o témy, ktoré sú pre moju firmu dôležité. Janka vie zachytiť dôležité informácie a podať ich tak, že sa s nimi úplne stotožňujem. Našli sme spoločnú reč, pri ktorej sa moje myšlienky a slová, stávajú v Jankiných textoch prirodzene uchopiteľnými.

Peter, komunikácia kľúčových projektov

Spolupráca s Janou mi otvorila nové možnosti pre moje podnikanie. Jej nápady postupne realizujem už takmer rok a ešte som len v polovici to-do listu. Oplatí sa nechať si poradiť kreatívnym človekom, ktorý má na veci svieži pohľad.  

Marek, komunikácia pre firemnú klientelu

Potrebovala som pomôcť ujasniť si, kto som, kde sa nachádzam a kam sa chcem profesne posunúť. Janka ma nielen nenásilne, ale najmä láskavo previedla celým procesom, pomohla mi stanoviť si priority, hierarchiu postupov a sformulovať najbližšie kroky. Navyše som dostala aj konkrétne odporúčania na prácu s instagramom a newslettrom. Pri rozhovoroch s ňou som cítila, že mám jej plnú pozornosť a že akoby bola môj najväčší fanúšik. Zároveň vedela konštruktívne sformulovať kritiku a navrhnúť rôzne riešenia. Naša spolupráca pokračuje a som veľmi rada, že som v jej rukách.

Martina, optimalizácia komunikácie pre jógovú komunitu

Skúsenosti

Podnikanie

Tvorím pod značkou Duša na mieste. Som spoluautorka terapeutického denníka. Chystáme knižnú novinku, predstavíme ju na jar 2024.
Päť rokov som spoluvytvárala bistro Žufaňa známe unikátnym konceptom a komunikáciou.

Zamestnanie

Dva roky som zodpovedala za internú komunikáciu a firemnú kultúru zamestnancov kníhkupectiev Martinus. Vzdelávacie aktivity pre firmy som v rokoch 2011-2013 koncipovala a lektorovala pod hlavičkou firmy Project Outdoor.

Vzdelanie

Skončila som vysokú školu som zameraním na manažment kultúrnych aktivít. Absolvovala som viacero nadstavbových kurzov, vyberám dva. Dvojstupňový certifikovaný kurz Nenásilnej komunikácie - komunikačnej metódy zameranej na hlboké porozumenie, vnímanie potrieb a riešenie konfliktov. Tvůrčí psaní od Michelle Loosekot a Reného Nekudy.

Neziskové aktivity

S priateľkami sme vytvorili sieť knižných búdok Ďakujem, sused na podporu obehu starých kníh a posmelenia susedských vzťahov. Projekt stále žije v dobrých rukách. Viacero sezón som bola v komunikačnom tíme Medzinárodného filmového festivalu Bratislava, Festivalu Divadelná Nitra a konferencie TEDxBratislava.


Spolupráca

Shala, Woodmaster, 600 nedelie, Marek Gregor, Mezilidmi, Silvia Ferreira, IntuitiWood, Artbakin, Drevenô koliesko